УГОДА КОРИСТУВАЧА

Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

Використання сайту
Сайт https://kinetics.org.ua (далі «Kinetics») дозволяє вам переглядати і завантажувати матеріали цього сайту (далі «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

Відмова від відповідальності
Kinetics в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали та послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти і ціни. У разі застарівання матеріалів і послуг на цьому Сайті, Kinetics не зобов'язаний оновлювати їх. Kinetics за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Використання персональних даних
Відправляючи заявку, ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних. Надана вами інформація буде використана виключно для виконання замовлення і не буде передана третім особам.

Оплата
Ви можете оплатити замовлення при отриманні у відділенні Нової пошти або на сайті за допомогою платіжної картки.

Доставка
Замовлення відправляються протягом 3х робочих днів після заповнення заявки на сайті. Доставка здійснюється Новою поштою. Вартість доставки оплачується окремо за тарифами Нової пошти.

Гарантія
Перед відправкою ми перевіряємо цілісність упаковки і гарантуємо, що термін придатності косметики не закінчився. Ми не несемо відповідальність за можливе пошкодження товару під час доставки кур'єрською службою.

Повернення
Згідно з законодавством України, косметичні засоби не підлягають поверненню після покупки.